Şehirler Arası Nakliyat Fiyatları

İstanbul ev taşıma firması arıyorsanız hoş geldiniz. Türkiye’nin en güçlü yük araçlarıyla filosunu güçlendiren evden eve şirketimiz, modernizasyonu maksimum seviyede araçlarla kısa sürede eşya teslimatı gerçekleştiriyor. Modern yük araç filomuzdaki araçlarla hızlı ve etkili bir şekilde eşyaları taşınabilmesi ücretsiz ekspertiz hizmetine ihtiyaç duyuyor. Ekip olarak öncelikle eşyaları yerinde inceleyip özel taşıma programı oluşturuyoruz.

Şirketimiz öncelikle eksperlerini adresinize gönderiyor ve eşyaları inceliyor. Bu işlem evden eve programının seri bir şekilde yapılmasını sağlıyor ve sigortalama işleminin gerçekleşmesini sağlıyor. İkinci aşamada ise paketlemenin nasıl yapılacağı planlanıyor. Eşyanın genel özelliğine uygun özel paketleme malzemeleri ve paketleme elemanları şirketimiz tarafından belirleniyor.

Şehirler Arası Nakliyat Fiyatları

Firmamız, şehirler arası nakliyat konusunda makul fiyat teklifleri sunmayı hedefler.Taşımada elektrik telleri, ağaçlar, dar kapılar, dar sokaklar, çıkmaz sokaklar ve küçük pencereli evler sorun meydana getiriyor. Bu sorunun önceden tespiti evden eve programının başarılı bir şekilde yapılmasını sağlar ve bu şekilde eşyalar hasar görmeden yerine ulaşır.

Sözleşmenin imzalanmasının ardından şirketimiz sözleşme tarihini belirliyor ve şartları ev sahibi ile konuşuyor. Anlaşma sağlandıktan sonra anlaşma kağıda dökülüyor ve sözleşme imzalanıyor. Bu hizmette paketleme, evden eve asansörlü nakliyat, yük aracı, yükleme ve diğer bütün hizmetler ayrı ayrı fiyatlandırılıyor.

Nakliyeci tercihinde profesyonelliği ve güvenilirliği ilk sırada değerlendirilen en önemli konudur. Firma olarak şirket tercihi yaparken işin ehlini tercih etmeniz taşınan eşyanın sorunsuz yerine ulaşmasını sağlar. Evden eve şirketimizin personel ekibi bu kategoride güvenilirliği ve kaliteyi ilk sırada değerlendirerek kısa sürede eşyaları güvenli bir şekilde yerine ulaştırıyor.

Nakliye işlemlerinde eşyaların özel paketleme seçenekleriyle paketlenmesi ve seri bir şekilde asansörlü araçla yük aracına yüklenmesi kısa sürede gerçekleşiyor. Elemanlarımız hızlı bir şekilde eşyaları yükledikten sonra en güvenli yollardan eşyaları yerine ulaştırıyor. Şehir içi evden eve nakliyat ve şehirler arası nakliyat ile ilgili konularda firmamızı aramanız ve bu kategoride bilgi almanız yeterlidir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir