Feyza Aktan’ın Özcan Deniz’i dövdüğü anlar ortaya çıktıOyuncu ve şarkıcı Özcan Deniz’in eski eşi Feyza Aktan’tan dayak yediği görüntüler sosyal medyaya düştü.


Feyza Aktan'ın Özcan Deniz'i dövdüğü anlar ortaya çıktı

Geçtiğimiz haftalarda Özcan Deniz oğlu Kuzey’in okula gitmediğini öğrendi ve eski eşi Feyza Aktan’ın evine gitti. Eski eşini karşısında gören Aktan’ın Özcan Deniz’e tokat attığı ve tişörtünü yırttığı iddia edilmişti. Olay görüntüler ortaya çıktı. Bugün görülen velayet davasında olay görüntülerde gündeme geldi.

İstanbul 17. Aile Mahkemesi’ndeki duruşmada Özcan Deniz, Feyza Aktan ve tarafların avukatları hazır bulundu.

GİZLİLİK KARARI VR

Gizlilik kararı olan duruşmaya basın mensupları alınmadı. Özcan Deniz adliyeye ağabeyi Ercan Deniz ve kız kardeşi Sibel Semerci ile birlikte gelirken, Feyza Aktan ise annesi ile geldi.

“HAKLI VE DOĞRU BİR KRAR ÇIKACAK”

Duruşmada Özcan Deniz’in kız kardeşi Sibel Semerci ile Feyza Aktan’ın annesinin de aralarında olduğu 3 tanığın dinlendiği öğrenildi. Mahkemede Feyza Aktan’ın tokat attığı görüntüler de konuşuldu.

Duruşma çıkışı tokatla ilgili hiçbir şey konuşmayan Özcan Deniz, “Sadece ertelendi, sonuç çıkmadı” diyerek bir açıklama yapmadı.

Feyza Aktan ın Özcan Deniz i dövdüğü anlar ortaya çıktı #1

Feyza Aktan ın Özcan Deniz i dövdüğü anlar ortaya çıktı #2Feyza Aktan ın Özcan Deniz i dövdüğü anlar ortaya çıktı #3Feyza Aktan ın Özcan Deniz i dövdüğü anlar ortaya çıktı #4

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir